dámská kapela
webdesign TvujWeb.eu

1. český koncert kapely VIKTORKY

Viktorky

9 děvčat na pódiu (jedou 2 auta). Náš 2 hodinový velmi pestrý a vesele laděný program má 3 různé žánrové části, z nichž každá je krásně a originálně kostýmována, takže vedle kvalitní "live" hudby navíc i pastva pro oči diváků.

Repertoár - odlehčená dechovka s hodně veselými texty. Dále sólový blok - show našich děvčat - dixieland, swing, zazní i hudební "bonbónky" z oblasti klasiky na housle, xylofon, akordeon, klarinet a flétny, ve špičkovém provedení a světoznámém repertoáru.

Poslední částí programu jsou velmi oblíbené „rozverné“ kuplety, písně a melodie staré historické Prahy, kde zazní i známé písně našeho slavného KARLA HAŠLERA.

Na přání lze zařadit do programu též POP MUSIC - "OLDIES" - známé hity (Saragossa Band, Boney M., E.Presley, Smokie......), které mají v repertoáru sólistky VIKTOREK – ALENA a HELENA.

2. VIKTORKY hrají STAROPRAŽSKÝ SPECIÁL

Viktorky

9 děvčat na pódiu (jedou 2 auta). Tento výrazně žádaný projekt je určen na venkovní parkety, veselice, karnevaly, jarmarky a oslavy všeho druhu.

VIKTORKY hrají svoji specialitu - oblíbený staropražský repertoár, ve kterém samozřejmě zazní i velmi oblíbené „HAŠLERKY“……….

3. VIKTORKY hrají VÁNOČNÍ PROGRAM

Viktorky

9 děvčat na pódiu (jedou 2 auta). Na předvánoční i vánoční oslavy všeho druhu nabízíme náš velmi příjemný, slavnostní, ale zároveň i špetkou humoru okořeněný vánoční program.

Tento pořad se dá realizovat pouze v základním obsazení kapely VIKTORKY, trvá celých 60 minut, dále pak pokračujeme výběrem nejkrásnějších písní VIKTOREK.

Program trvá 2 hodiny včetně 1 pauzy. Tento program má i německou verzi s něm. koledami.

4. zcela nový projekt – novinka roku 2009 : VIKTORKY – ALENA a HELENA & TRI-JO !

Viktorky
Viktorky

5 děvčat na pódiu (jede pouze 1 auto). Jde o menší, cenově dostupnější verzi pořadů kapely Viktorky. Určeno na akce s nižším finančním rozpočtem.

Dámská kapela Viktorky v menším obsazení přináší ve své SHOW jako vždy pohodu, dobrou náladu a spoustu pozitivní energie všem svým divákům.

5 dívek na jevišti nabízí pestrou 2 hodinovou hudební zábavu. Pořad má 3 hudební díly, každý z nich krásně a originálně kostýmován. Program lze na přání pořadatele i rozdělit do bloků. Jde o špičkové hudební show – každá z hráček má vystudovanou konzervatoř v Praze a navíc i Akademii muzických umění. Skvělé moderování garantují obě zpěvačky programu Alena a Helena – výrazné osobnosti známé hlavně z oblasti populární hudby. Tyto sólistky spolupracují velmi úspěšně společně s Viktorkami již 14. rok. Kapela VIKTORKY s velkou tradicí a zkušenostmi i ze svých zahraničních zájezdů je již divácky známá a velmi oblíbená. Tento program má i německou verzi.

5. Koncert kapely VIKTORKY – PRO NĚMECKOU KLIENTELU (cestovní kanceláře, hotely, turisty, apod.)

Viktorky

9 děvčat na pódiu (jedou 2 auta). Náš 2-3 hodinový velmi pestrý a vesele laděný program má 3 různé žánrové části, z nichž každá je krásně a originálně kostýmována, takže je určitě i na co se dívat. Vystoupení kapely VIKTORKY je již dlouho ověřenou zárukou naprosto skvělé hudební zábavy s širokým repertoárovým rozpětím.

1. odlehčená dechovka s německými texty - jde o známé německé šlágry, které zvláště německé publikum miluje a vyžaduje.

2. Dále pak sólový blok - show našich děvčat - dixieland, swing, zazní i hudební "bonbónky" z oblasti klasiky na housle, xylofon, akordeon, klarinet a flétny, ve špičkovém provedení a světoznámém repertoáru......pro diváky velmi atraktivní hudební revue. Zazpíváme také POP MUSIC - "OLDIES" - známé hity (Saragossa Band, Boney M., E.Presley, Smokie......), které jsou v repertoáru sólistek VIKTOREK – ALENY a HELENY.

3. Poslední částí programu jsou velmi oblíbené „rozverné“ kuplety, písně a melodie staré historické Prahy, kde zazní i známé písně našeho slavného KARLA HAŠLERA.

4. Podle nálady diváků přidáváme různé „hrátky“ s publikem, které zpestřují atmosféru a jsou již léta diváky velmi oblíbené.

Pořad skvěle moderují v němčině obě zpěvačky VIKTOREK - ALENA a HELENA.

Tento pořad lze realizovat i ve zmenšeném obsazení kapely VIKTORKY.

6. NABÍZÍME TÉŽ SPECIÁLNÍ POŘAD PRO RUSKOU KLIENTELU, MODEROVANÝ V RUSKÉM JAZYCE.

logo1 logo1